Niebawem Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020

Reklama

Europejskie Forum Gospodarcze to organizowane przez województwo łódzkie cykliczne wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju.

Forum, wydarzenie z ugruntowaną pozycją, stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż. Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów.

Tegoroczna edycja EFG, która odbędzie się w dniach 2-4 grudnia 2020 r., będzie wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze, odbędzie się online. Formuła ta jest nie tylko odpowiedzią na  sytuację epidemiczną, ale również znakomitym punktem wyjścia do rozmowy o tym, jak pandemia zmienia obraz polskiej i europejskiej gospodarki. Nigdy w historii Forum sytuacja gospodarcza kraju nie podlegała tak dynamicznym zmianom. Firmy działają w warunkach skrajnej niepewności, bez możliwości sięgnięcia po sprawdzone rozwiązania, ponieważ mamy do czynienia z wydarzeniem bezprecedensowym w skali globalnej. Dlatego tak ważne staje się spotkanie z ekspertami, omówienie doświadczeń z innymi przedsiębiorcami i próba wypracowania własnych rozwiązań.

Ważnym punktem Forum będzie przyznanie Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. Ideą wydarzenia jest nagrodzenie osób konsekwentnie budujących pozytywny wizerunek województwa łódzkiego oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD