RADOMSKO: NIEMOWLĘ Z OBRAŻENIAMI GŁÓWKI. BABCIA PIJANA

Reklama

24 stycznia 2018 roku około godziny 16.00 policyjny patrol interwencyjny został skierowany do jednego z domów w centrum Radomska, gdzie według zgłoszenia babcia nieprawidłowo sprawowała opiekę nad swoim wnukiem.

Policjanci na miejscu zastali rodziców 4 – miesięcznego chłopca oraz 40 – letnią babcię i jej 45 – letniego konkubenta.

– Z relacji rodziców chłopca wynikało, że około godziny 14.00 pozostawili oni dziecko z babcią. Kiedy wrócili do domu około 16.00 zauważyli na główce niemowlaka zasinienie. Natychmiast zaalarmowali służby. Policjanci zbadali stan trzeźwości osób przebywających w domu. Rodzice chłopca byli trzeźwi, natomiast babcia miała w organizmie 2,7 promila alkoholu a jej towarzysz 2,8 promila. Nie potrafili logicznie wytłumaczyć, w jakich okolicznościach powstały zasinienia na głowie malca. Dziecko wraz z matką zostało przewiezione do bełchatowskiego szpitala, po badaniach wróciło do domu. Nietrzeźwa para trafiła do policyjnego aresztu – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Wszystko wskazuje na to, że 40 – letnia radomszczanka usłyszy zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. To ze względu na to, że ciążył na niej obowiązek opieki nad dzieckiem.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD