www.xvideosking.me

avgle

LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

NIEPOTRZEBNE PLUSZAKI PODARUJ OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

W Radomsku pluszaki można przekazywać do 13 września

Masz w domu pluszaki w dobrym stanie, którymi nikt już się nie bawi lub chcesz po prostu pomóc? Możesz oddać wszelkiego rodzaju misie oraz przytulanki na Zbiórkę Pluszaków dla osób z niepełnosprawnością.

Jest ona organizowana przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Częstochowie dla niepełnosprawnych uczestników Festiwalu Piosenki Podwórkowej. O szczegółach opowiada Beata Mstowska:

W tym roku już po raz kolejny organizujemy Festiwal Piosenki Podwórkowej. Cieszy się on bardzo dużym powodzeniem, w tym roku będziemy mieć dzieci, młodzież i osoby starsze z niepełnosprawnością intelektualną z pięciu województw. Chcielibyśmy, żeby każda osoba, która przyjedzie na ten festiwal, dostała pluszaka. W tym roku zapowiedziało się około 700 uczestników, więc my jako stowarzyszenie nie jesteśmy w stanie uzbierać takiej ilości pluszaków. Dlatego poprosiliśmy o pomoc i o wsparcie.

Radomszczanie niepotrzebne już pluszaki mogą oddawać do piątku 13 września 2019 r. do Hungry Birds (budka z kurczakiem) przy ul. Krasickiego 2.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.