Reklama
KOMBIT-kasy

Nocne zatrzymania ruchu na Autostradzie A1 Kamieńsk-Radomsko

Dziś w nocy (z 22/23) września na odcinku „C” autostrady A1 Kamieńsk – Radomsko, prowadzone będą prace związane z budową wiaduktu na drodze Dobryszyce – Blok Dobryszycki (432 km autostrady). W związku z tym w godzinach od 21.00 do 3.00 należy spodziewać się czasowych zatrzymań ruchu, czego bezwzględnie wymaga charakter wykonywanych robót. Wykonawca przewiduje, że każde zatrzymanie nie powinno trwać dłużej niż 10 minut i we wskazanym wcześniej czasie powinno być ich maksymalnie dziesięć. Po każdym zatrzymaniu ruch będzie wznawiany jak najszybciej, aby rozładować kolejki samochodów.

     To niejedyne miejsce, gdzie w ciągu najbliższych nocy prowadzone będą prace wymagające zatrzymania ruchu. Przypominamy poniżej komunikat z piątku 18 wrześnie, informujący o robotach na wcześniejszym odcinku „B”; Piotrków Trybunalski – Kamieńsk.

-Informujemy, że w związku z kolejnym etapem robót na odc. „B” (Piotrków Tryb- Kamieńsk) autostrady A1, w przyszłym tygodniu prowadzone będą prace nocne związane z budową wiaduktu na węźle Kamieńsk (okolice skrzyżowania autostrady A1 i drogi wojewódzkiej 484). Będzie to wymagało kilku zatrzymań ruchu na czas nie dłuższy niż 15 minut jednorazowo.  Prace prowadzone będą w dwie kolejne noce: z 22 na 23-ci i z 23 – 24-ty września, czyli z wtorku na środę i ze środy na czwartek. Zapowiadane zatrzymania nastąpią między godzinami 23.00 i 4.00, czyli w czasie , kiedy natężenie ruchu jest najmniejsze.  Prosimy o uwzględnienie tego faktu przy planowaniu podróży, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem i zachowanie maksimum bezpieczeństwa – informuje Maciej Zalewski, rzecznik GDDKiA.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW