Nowy basen zostanie otwarty w wakacje? Radni uchwalili regulamin

Podczas wczorajszej XXXII Sesji Rady Miejskiej w Radomsku radni uchwalili zasady i tryb korzystania z nowego Kompleksu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych „AQUARA”.


Co prawda trwają jeszcze ostatnie odbiory inwestycji, ale wszystko wskazuje na to, że obiekt przejdzie wszystkie wymagane kontrole pozytywnie. Prezydent miasta zapewnił radnych, że chce, aby nowy basen został otwarty jak najszybciej, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników. Władze miasta mają nadzieję, że z nowego kompleksu mieszkańcy będą mogli korzystać jeszcze w wakacje.

Regulamin, który został przyjęty jest dokumentem zawierającym zasady oraz tryb korzystania z obiektu. Zawarte w nim zapisy zobowiązują użytkowników do ich przestrzegania, aby pobyt na nowym basenie był bezpieczny i miły.

Kompleks AQUARA będzie czynny od godz. 9.30 do 21.30 we wszystkie dni tygodnia z wyjątkiem ustawowych dni wolnych od pracy (poza niedzielami) oraz podczas corocznej przerwy technologicznej.

Wodny plac zabaw będzie czynny codziennie przy sprzyjających warunkach pogodowych. Wstęp na niego będzie bezpłatny.

Wstęp do kompleksu AQUARA z wyjątkiem wodnego placu zabaw oraz parku edukacyjnego odbywać się będzie na podstawie aktywowanego w Punkcie Obsługi Klienta transpondera – opaski na nadgarstek z elektronicznym czipem Systemu Elektronicznej Obsługi Klienta. Wyjście z basenu możliwe będzie po oddaniu opaski i rozliczeniu się w Punkcie.

Dzieci do lat 13 mogą przebywać w Kompleksie AQUARA jedynie pod stałą opieką osób dorosłych.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD