MEBIN

Nowy wiceprezydent Radomska

Robutkowo

Zmiany personalne w radomszczańskim Urzędzie Miasta. Na dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Jarosław Ferenc przekazał informację o zmianach na stanowisku wiceprezydenta Radomska.

Dotychczasowy wiceprezydent Jacek Belka od 1 marca będzie pracował w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej, na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw inwestycji i rozwoju. – PGK stoi przed dużymi zadaniami inwestycyjnymi, takimi jak modernizacja ciepłowni i budowa nowego ujęcia wody na strefie. Chce aby dotychczasowy wiceprezydent poprowadził te zadania – tłumaczył prezydent Ferenc, który powołał na to stanowisko Monikę Andrysiak, dotychczasową naczelnik wydziału inwestycji i inżynierii miejskiej w radomszczańskim magistracie.

– Zarówno prezydent Jacek Belka jak i Monika Andrysiak mają podobny tok myślenia w kontekście rozwoju miasta. Oczywiście dalej będziemy współpracować z Jackiem Belką. Pani Monika jest inżynierem budownictwa, ma wieloletnie doświadczenie i zna wszystkie inwestycje. Jako zastępca prezydenta będzie zajmowała się pionem technicznym – dodał Jarosław Ferenc.

 

Monika Andrysiak rozpocznie pracę na nowym stanowisku 23 lutego. W najbliższych dniach zapadnie decyzja, kto zostanie nowym naczelnikiem wydziału inwestycji i inżynierii miejskiej.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW