Reklama
KOMBIT-kasy

OBYWATELSKIE ZATRZYMANIE PIJANEGO KIEROWCY NA UL. KILIŃSKIEGO

Dzisiaj w nocy o godzinie 0.30 dyżurny radomszczańskiej komendy został telefonicznie zawiadomiony o ujęciu nietrzeźwego kierującego vw golfem w Radomsku na ul. Kilińskiego.

– Przybyli na miejsce policjanci zastali zgłaszającego, który wskazał pojazd. W samochodzie znajdował się 39-letni obywatel Ukrainy wraz z pasażerem. Jak wynika z relacji zgłaszającego, widział on wcześniej jak volkswagem jedzie ulicami Radomska w sposób wzbudzający w nim podejrzenia. Między innymi kierowca jechał pod prąd. Kiedy pijany kierujący zatrzymał się na ulicy Kilińskiego zgłaszający podszedł do samochodu i otworzył drzwi. Kiedy mężczyzna zobaczył, ze za kierownicą siedzi nietrzeźwy mężczyzna a w samochodzie poczuł woń alkoholu zabrał kluczyki od samochodu i wezwał policję – mówi Włodzimierz Czapla z KPP w Radomsku.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca volskswagena miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Został on zatrzymany i oczekuje w policyjnym areszcie na przedstawienie zarzutów. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

 

Czytaj też:https://pulsradomska.pl/pijany-pracownik-wyrzucony-z-pracy-spowodowal-wypadek/

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW