Select

Od jutra zmiana w organizacji ruchu na A1

Polonaisse

W związku z kolejnym etapem prac na odcinku autostrady A1 (Tuszyn – Piotrków Trybunalski) od jutra kierowcy muszą spodziewać się kolejnych zmian w organizacji ruchu.


Na jezdni zachodniej (przed węzłem Piotrków Trybunalski Zachód – jadąc od strony Łodzi) rozpoczyna się demontaż tzw. separatorów, czyli barier oddzielających pasy ruchu. Prace będą postępowały w kierunku południowym i jest to konieczny warunek do przeprowadzenia następnego etapu robót. Będzie to wymagało przeniesienia ruchu w kierunku Katowic na jezdnię rozprowadzającą (co ilustruje załączona grafika). Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca roku.

Niezależnie od tego jutro (tj. 14 grudnia), a najdalej pojutrze zmieni się organizacja ruchu na DK74j w obrębie węzła Piotrków Trybunalski Południe. Ruch w każdym kierunku będzie odbywał się po właściwej jezdni. (Do Piotrkowa po jezdni południowej, a do Bełchatowa, jak dotychczas). W chwili wprowadzanych zmian należy się spodziewać zatrzymania ruchu, co może trwać do kilkudziesięciu minut.

UWAGA! Ze względu na porę roku i dynamicznie zmieniająca się aurę, podane terminy mogą zostać zmienione.


Czytaj też: Od dzisiaj można głosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD