ODKRĘCIŁA GAZ W ODWECIE NA BYŁYM KONKUBENCIE

Reklama

Co najmniej 12 lat więzienia może grozić 26-letniej kobiecie, która w nocy podstępem weszła do mieszkania i odkręciła kurki od kuchenki gazowej. Do zdarzenia doszło 22 września 2016 roku w jednym z osiedlowych mieszkań przy ulicy 11 Listopada w Radomsku.

– W chwili obecnej wszystko wskazuje na to, że 26-latka kilka dni wcześniej wykradła klucz do tego mieszkania i w odwecie na byłym konkubencie i jego rodzinie odkręciła kurki kuchenki gazowej podłączonej do sieci gazowniczej, powodując tym samym ulatnianie się gazu. Ponadto, kobieta ukradła z mieszkania dekoder, maszynkę do włosów i odzież. Na szczęście jeden z domowników obudził się w porę i zapobiegł tragedii. Policjanci zatrzymali 26 – latkę 23 września. Podczas przeszukania mundurowi odzyskali skradzione przedmioty i zwrócili je właścicielowi. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem, gróźb karalnych oraz spowodowania zdarzenia zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób i mieniu wielkich rozmiarów – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Za takie zachowanie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 12 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD