MEBIN

Odkryli Tajemniczy Las

Nexera

W grze terenowej „Tajemniczy las”, wzorowanej na harcerskich podchodach z elementami geocachingu, należało odnaleźć 10 punktów zaznaczonych na tajemniczej mapie – na każdym z punktów/stanowisk czekały wyzwania i zagadki. Uczestnicy gry musieli między innymi wykazać się umiejętnościami z zakresu tematyki przyrodniczej, survivalowej czy pierwszej pomocy, a także sprawdzić swoje umiejętności z przysposobienia obronnego.

Zachęcam całe rodziny do brania udziału w imprezach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Radomsku. To doskonały sposób na czynny, rodzinny relaks i dobrą zabawę, zwłaszcza kiedy wszyscy spragnieni jesteśmy tego rodzaju aktywności po covidowym lockdownie. Równie ważne jest promowanie walorów przyrodniczych i turystycznych gminy Gidle, a ponieważ to „moja” gmina – tym chętniej zapraszam do poznawania tych terenów – mówi Ewa Gajzler, członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego, która wraz z córką aktywnie brała udział w grze.

Na zmęczonych, ale zadowolonych uczestników gry czekała grochówka. Każdy z zespołów biorących udział w grze otrzymał zestaw promocyjnych gadżetów, a 3 najlepsze drużyny – sprzęt biwakowy i turystyczny.Czytaj też: Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD