Solarprojekt
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

ODNAJDŹ W SOBIE TWARDZIELA. RUSZYŁY ZGŁOSZENIA DO RADOMSKO EXTREME 2019

10 km przez bagna, stawy, rzeki, wzniesienia, ściany, liny, błoto, zasieki, schody i inne przeciwności losu. A największe z nich? Własne słabości. Radomsko Extreme 2019 – radomszczański bieg ekstremalny. To nie jest bieg tylko dla twardzieli. To też bieg dla wszystkich tych, którzy chcą twardziela w sobie odnaleźć.

III Radomszczański Bieg Ekstremalny „Radomsko Extreme 2019” odbędzie się w sobotę 10 sierpnia 2019 r. przy zbiorniku wodnym w radomszczańskiej dzielnicy Wymysłówek. Początek o godz. 15.00. Zakończenie imprezy o godz. 22.00.

– Wyobraźcie sobie wszystkie problemy jakim na co dzień stawiacie czoła, wszystkie przeciwności i najmniejsze nawet niesnaski. Poranna pobudka, droga do pracy, wszelki stres i nieprzyjemności. Wyobraźcie sobie teraz, że one wszystkie materializują się w postaci ekstremalnego biegu z przeszkodami, któremu trzeba stawić czoło. Jeśli go pokonacie, dacie radę ze wszystkim! Rzucamy wam wyzwanie! – mówią organizatorzy wydarzenia.

Opublikowany przez Radomsko Miasto Otwarte Czwartek, 18 lipca 2019

Imprezie towarzyszyć będzie piknik militarny, w programie którego znajdują się pokazy Szwadronu 25. Brygady Kawalerii Powietrznej, pokazy Wojsk Obrony Terytorialnej z Łodzi, pokaz Sekcji Spadochronowej przy WAT Warszawa oraz koncerty – Marta Zalewska z zespołem i grupa Eddie. Znajdzie się również zajęcie dla najmłodszych. Swoje pociechy można zapisywać na rekreacyjną wersję biegu, skierowaną właśnie do nich. Impreza wspierać będzie fundację „Sprzymierzeni z GROM” zajmującą się weteranami, którzy utracili zdrowie w czasie służby w kraju i poza jego granicami.

Organizatorzy imprezy: Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku.

POBIERZ: REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close