Reklama
KOMBIT-kasy
LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA POWIATU

ODWIEDŹ TARGI I POMÓŻ PIOTROWI MIROWSKIEMU

Już w sobotę 7 grudnia 2019 r. w Starej Mleczarni przy ul. Reymonta 48 w Radomsku odbędą się Targi Rękodzieła, połączone ze spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie aukcja ozdób świątecznych, z której całkowity dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Piotra Mirowskiego.

Piotr Mirowski to kochający mąż oraz tata Natalii i Szymona. 31 sierpnia 2018 r. uległ wypadkowi w wyniku którego doszło do uszkodzenia mózgu . Z 40-latka pełnego wigoru i pasji stał się wrakiem człowieka, zdanym na nieustającą pomoc innych osób. Jednakże wbrew wszelkim przeciwnościom losu chce żyć oraz walczyć o powrót do zdrowia.

– Mąż ma dla kogo żyć i ma po co żyć. Żyć, a nie wegetować. Aby uzyskać częściową sprawność mąż potrzebuje codziennej intensywnej rehabilitacji. Jest szansa, jest też chęć walki. Brakuje tylko pieniędzy. Z całego serca prosimy o wsparcie i dziękujemy za każdą kwotę, jaką przekażecie Państwo podczas aukcji – mówi Beata Mirowska, żona pana Piotra.

Targi będą się odbywać w godzinach 10.00 – 18.00. W tych samych godzinach przy lokalu nr 12 (salon meblowy) prowadzona będzie aukcja na rzecz Piotra Mirowskiego.

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW