OGŁASZAMY KONKURS: MIASTO I POWIAT W OBIEKTYWIE

Reklama

Powiat radomszczański to wyjątkowe miejsce – pełne wspaniałych krajobrazów, urokliwych zakątków oraz zabytków. To miejsce, które warto uwiecznić w obiektywie aparatu.

Redakcja dwutygodnika „Pomiędzy Stronami” oraz portalu www.pulsradomska.pl ogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie, wykonane na terenie Radomska i powiatu radomszczańskiego.

Fotografie – wykonane w dowolnej technice (w formacie .jpg) należy przesyłać za pośrednictwem strony www.konkurs.pomiedzystronami.pl Aby dodać zdjęcie należy wejść w zakładkę „Konkurs” i tam wybrać „Dodaj zdjęcie”.

Fotografie prosimy zamieszczać do 31 października 2017 r.

Najciekawsze zdjęcie zostanie opublikowane wraz z imieniem  i nazwiskiem twórcy w kalendarzu na 2018 rok, wydanym przez naszą redakcję. Kalendarz zostanie dołączony do ostatniego tegorocznego wydania dwutygodnika „Pomiędzy Stronami”. Fotografia zostanie również opublikowana na łamach gazety i portalu.

Każde przesłane zdjęcie powinno być opatrzone: imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem, gdzie zostało wykonane.

Uczestnik, wysyłając swoje zdjęcie na konkurs, oświadcza że: posiada pełnię praw autorskich do zdjęcia oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833) w celu przeprowadzenia konkursu, a w przypadku otrzymania nagrody lub wyróżnienia w konkursie w celach promocyjnych i marketingowych.

Szczegóły i regulamin konkursu do pobrania ze strony www.konkurs.pomiedzystronami.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD