Luxbud

OSM w Radomsku “Gwiazdą Branży Spożywczej 2021”

Polonaisse

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Radomsku została “Gwiazdą Branży Spożywczej 2021” w kategorii “Nabiał”.


Cykl “”GWIAZDY BRANŻY SPOŻYWCZEJ 2021” to prestiżowe bloki tematyczne emitowane w największych stacjach telewizyjnych, wyróżniające godne polecenia marki z sześciu różnych sektorów branży spożywczej w Polsce. W tym roku wyłączność na kategorię nabiałową otrzymała marka Hej! ze względu na wysoką jakość produktów nabiałowych, smak i czystą etykietę.

Oprócz marki Hej! w bloku weźmie udział jeszcze 5 firm, po jednej z następujących kategorii: mięso i wędliny, dania gotowe, napoje, produkty zbożowe, przekąski. Obecnie reklama OSM w Radomsku jest emitowana na antenach telewizji TVP 2 przy programie “Pytanie na śniadanie”, w telewizji POLSAT CAFE przy takich programach jak “Hell’s Kitchen”, “Nasz nowy dom”, “Shopping Queen”, “Top Chef”, “Tajemnice supermarketów” oraz w telewizji BBC Lifestyle przy takich programach jak “Masterchef”, “Bake Off” i “Ramsay’s Kitchen”. Łączna oglądalność kampanii wynosi 5 300 000 widzów.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Radomsku otrzymała również Statuetkę i prestiżowy Certyfikat “Gwiazdy Branży Spożywczej 2021”. #PolskaMarka #PolskiSmak #WspierajmyNasze.


 


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD