OTRZYMALI KLUCZE DO MIESZKAŃ – NIE UKRYWALI RADOŚCI

Reklama

Poniedziałek 14 maja 2018 roku na długo pozostanie w pamięci 6 rodzin, które otrzymały klucze do wyremontowanych mieszkań w kamienicy przy ulicy Fabianiego 24. Administratorem obiektu jest Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

Gruntowanego remontu doczekały się nie tylko mieszkania, ale i kamienica. – Budynek został gruntownie wyremontowany. Wymieniono całą konstrukcję dachu, budynek został ocieplony i pomalowany. Ponadto kamienica została podłączona do sieci ogrzewania miejskiego – mówi prezes TBS, Tomasz Wyrzykowski.

Nowe mieszkania trafiły do 6 rodzin. Trzy z nich mieszkały w kamienicy przed remontem. Kolejne trzy otrzymały mieszkanie z tzw. listy.  – Bardzo ładne mieszkania. Ja otrzymałam mieszkanie z balkonem z czego jestem bardzo zadowolona. Co jeszcze istotne nie trzeba palić, ponieważ jest centralne ogrzewanie – usłyszeliśmy od pani Urszuli Myślin.

Łez szczęścia, podczas wręczania kluczy do mieszkania nie mogła natomiast powstrzymać pani Dorota Sztekler. – Mam niepełnosprawnego syna, mieszkanie które otrzymałam jest odpowiednio dla niego przystosowane. Dziś dla mnie i dla niego zaświeciło w końcu słońce – mówiła wzruszona kobieta.

Koszt inwestycji to ponad 1.200.000 złotych z czego 460 tys. złotych stanowiła zewnętrzna dotacja. Inwestorem obiektu było Miasto Radomsko, TBS pełnił funkcję inwestora zastępczego.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD