www.xvideosking.me

avgle

KULTURAZ ŻYCIA MIASTA

PAMIĘĆ DZIEJÓW…

W najbliższą niedzielę (8 września) o godz. 10.30 w ramach Niedzielnego Poranka Artystycznego w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się podsumowanie projektu ph. „…pamięć dziejów narodu krwią pisana” wraz z premierą powstałego podczas akcji filmu. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna oraz scenograficzna z realizacji projektu. Zadanie realizowane zostało przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych w Radomsku w ramach pozyskanego dofinansowania z Programu „Patriotyzm Jutra” Muzeum Historii Polski w Warszawie.

„..pamięć dziejów narodu krwią pisana” to inicjatywa historyczno – edukacyjna realizowana przez młodych radomszczan. Głównym celem zadania było upamiętnienie dziejów ojczystych i przywracanie pamięci lokalnej poprzez odkrywanie historii małych ojczyzn i jej zasobów źródłowych.

W ramach realizacji zadania zorganizowane zostały warsztaty historyczne, filmowe oraz animacji poklatkowej. Wykłady i spotkania z historykami wprowadziły młodych ludzi w świat historii, zachęciły do poznawania przeszłości oraz dziedzictwa kulturowego rodzinnego miasta a także wydarzeń i postaci historycznych związanych z Radomskiem. Zajęcia filmowe realizowane były w różnych technikach (m.in. wycinanka poklatkowa, animacja plastelinowa, pikselacja).

 

Realizacja projektu odbyła się dzięki finansowemu wsparciu Miasta Radomska oraz w ramach współpracy z Miejskim Domem Kultury w Radomsku. Zadanie dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”

xxx

Podczas Niedzielnego Poranka Artystycznego oprócz premiery filmu powstałego w ramach realizacji projektu odbędzie się również projekcja bajek z serii Baśnie i Bajki Polskie „Syrenka Warszawska” i „Poznańskie Koziołki” oraz warsztaty z animacji poklatkowej.

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.