Perzyny (gm. Wielgomłyny) śmiertelny wypadek. Nie żyje 25-letni kierowca

Jubiler Ako

W miejscowości Perzyny w gminie Wielgomłyny w poniedziałek 9 stycznia doszło do tragicznego wypadku drogowego. Nie żyje 25-letni kierowca.


Jak podają służby ratunkowe, 25-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Wielgomłyny kierujący hondą civic na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i samochód przewrócił się na bok. Podczas dachowania młody kierowca wypadł z pojazdu.

Pomocy zaczęli udzielać mu świadkowie zdarzenia. Po przyjeździe służb, straży pożarnej oraz zespołu ratownictwa medycznego, 25-latek był nieprzytomny.

Jak informuje kapitan Marek Jeziorski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku, pomimo podjętych czynności ratunkowych mężczyzny nie udało się uratować.

Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne przyczyny wypadku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni kierowca hondy civic z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewe pobocze, gdzie dachował. W trakcie wypadku mężczyzna wypadł z samochodu. Decyzją prokuratora ciało poszkodowanego zostało zabezpieczone do dalszych badań. Mundurowi wykonali oględziny, zabezpieczyli ujawnione ślady i przesłuchali świadków – mówi asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.


Czytaj też: Śmiertelny wypadek na DK 91. Jedna osoba nie żyje

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD