LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

PIENIĄDZE ZEBRANE PODCZAS CHARYTATYWNEGO MARATONU TRAFIŁY JUŻ DO RODZICÓW JULKI

Organizatorzy Charytatywnego Maratonu Sportowego na rzecz chorej na raka 8-letniej Julki przekazali rodzicom dziewczynki zebrane pieniądze. Przypomnijmy – jest to kwota 26 557,46. Pieniądze te zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Julki.

– Dziś był wyjątkowy dzień, ponieważ to dziś odwiedziliśmy naszą Juleczkę i przekazaliśmy na ręce rodziców zebrane od Was pieniążki. Radość i uśmiech Juleczki oraz jej bardzo dobre samopoczucie napełniły nas nadzieją i umocniły w wierze!!! Juleczka wraca do zdrowia, odzyskuje mowę, uśmiech i czucie w ciele. Jest uśmiechnięta i pełna sił do walki o zdrowie i życie. Obiecała nam, że będzie silna i pokona chorobę – mówi jedna z organizatorek charytatywnej akcji Monika Bartnik.

8-letnia Julka to uczennica PSP 1 w Radomsku. U dziewczynki zdiagnozowano w tym roku guza pnia mózgu, którego nie da się zoperować. Obecnie leczenie dziewczynki polega na poddaniu radio i chemioterapii, po których Julia jest bardzo słaba. Dziewczynka ma problemy z mową, nie jest w stanie samodzielnie chodzić. Potrzebuje kosztownego leczenia i rehabilitacji, które pomogą jej nauczyć się mówić i chodzić na nowo. Pieniądze potrzebne są też na opatrunki i opiekę dla dziewczynki.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close