PO PIJANEMU NISZCZYLI ZNAKI DROGOWE

Reklama

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Lgota Wielka, którzy odpowiedzą za niszczenie znaków drogowych. Za takie zachowanie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zostali zobowiązani do naprawienia szkody.

22 listopada 2016 roku policjanci dowiedzieli się, że minionej nocy w miejscowości Lgota Wielka nieznani sprawcy uszkodzili cztery znaki drogowe oraz drzwi jednego ze sklepów. Straty oszacowano na 1400 złotych.

– Mundurowi powiązali te sprawy i po analizie materiału dowodowego wytypowali sprawców. Jeszcze tego samego dnia dwaj mężczyźni w wieku 27 i 24 lata trafili do policyjnego aresztu. 23 listopada zostali przesłuchani. Usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia, do których przyznali się. Sprawcy podczas rozmowy z policjantami stwierdzili, że wypili za dużo alkoholu i nie potrafili zapanować nad swoimi pomysłami. Obaj zatrzymani poddali się dobrowolnie karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz karze grzywny. Ponadto zostali zobligowani do naprawienia wyrządzonej szkody – mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD