Cieciura-wybory
NA SYGNALEZ ŻYCIA POWIATU

PIJANY JECHAŁ NA „CZOŁÓWKĘ” Z RADIOWOZEM

Policjanci z Kamieńska zatrzymali 37-letniego mieszkańca Radomska, który jadąc punto zjechał na przeciwległy pas ruchu i kierował się wprost na jadący z naprzeciwka radiowóz. Do zdarzenia doszło w Kletni, 37-latek jechał w kierunku Kamieńska.

– Policjanci jadąc drogą krajową nr 91 nagle zauważyli, że jadący z naprzeciwka samochód zjeżdża na ich pas ruchu. Chcąc uniknąć czołowego zderzenia gwałtownie zjechali na pobocze. Kierujący pojazdem nie zatrzymał się i odjechał – informuje Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. – Za radiowozem jechał jeszcze jeden pojazd, który również się zatrzymał na poboczu. Policjanci zawrócili i po krótkim pościgu zajechali drogę kierowcy fiata Punto, zmuszając go do zatrzymania – dopowiada.

Okazało się, że kierowca fiata miał 2 promile alkoholu w organizmie.  – Nieodpowiedzialny kierowca uniknął zderzenia z radiowozem, ale uszkodził jadącego za policjantami forda – zauważa W. Auguścik.

Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Dzisiaj zostaną mu postawione zarzuty kierowania samochodem będąc w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji drogowej.

 

Pokaż więcej
Carisma 2

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW