SPORT

PINGPONGIŚCI NIE PRÓŻNOWALI

Pracowity weekend mieli tenisiści stołowi UMLKS Radomsko. Dwa spotkania rozegrali III ligowi zawodnicy. Warto odnotować też bardzo dobry występ Patrycji Mazurek, która wygrała wszystkie swoje gry.

W sobotę zawodnicy UMLKS przegrali w Pabianicach z „Włókniarzem”  (2-8), w niedzielę natomiast w Radomsku zdobyli pierwsze punkty remisując z Burzą Pawlikowice (5-5). Punkty w tych meczach zdobyli: Tomasz Wrzalik, Tomasz Stępień, Bogdan Kokosiński,  Krzysztof Wieczorek.

W drugiej lidze kobiet zawodniczki UMLKS przegrały w Radomsku z Fungisem Maków (3-7). Punkty zdobyły: Patrycja Mazurek, Kinga Siemińska i Kinga Więcławska.

Inauguracyjny mecz w V lidze zagrała drużyna rezerw UMLKS, która pokonała w Radomsku (10-0) zespół Piliczanka Sulejów. Punkty zdobyli: Mateusz Winkler, Artur Tatara, Mateusz Czapla, Bartłomiej Witaszczyk oraz debel Czapla-Winkler.

Warto odnotować bardzo dobry występ Patrycji Mazurek,  która wygrała wszystkie swoje gry. – Był to pierwszy występ po 3 letniej przerwie najbardziej utytułowanej pingpongistki UMLKS Radomsko. Wracając do drużyny męskiej, szkoda że w meczu w Pabianicach kontuzji doznał nasz najlepszy zawodnik Ireneusz Grodek w pierwszej grze i nie zagrał także w niedzielę. Cieszy wysoka wygrana drużyny rezerw po pierwszej kolejce jesteśmy liderem – podsumowuje weekendowe starty zawodników UMLKS Radomsko trener Jacek Kawka.

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW