SPORT

PINGPONGIŚCI NIE PRÓŻNOWALI

Pracowity weekend mieli tenisiści stołowi UMLKS Radomsko. Dwa spotkania rozegrali III ligowi zawodnicy. Warto odnotować też bardzo dobry występ Patrycji Mazurek, która wygrała wszystkie swoje gry.

W sobotę zawodnicy UMLKS przegrali w Pabianicach z „Włókniarzem”  (2-8), w niedzielę natomiast w Radomsku zdobyli pierwsze punkty remisując z Burzą Pawlikowice (5-5). Punkty w tych meczach zdobyli: Tomasz Wrzalik, Tomasz Stępień, Bogdan Kokosiński,  Krzysztof Wieczorek.

W drugiej lidze kobiet zawodniczki UMLKS przegrały w Radomsku z Fungisem Maków (3-7). Punkty zdobyły: Patrycja Mazurek, Kinga Siemińska i Kinga Więcławska.

Inauguracyjny mecz w V lidze zagrała drużyna rezerw UMLKS, która pokonała w Radomsku (10-0) zespół Piliczanka Sulejów. Punkty zdobyli: Mateusz Winkler, Artur Tatara, Mateusz Czapla, Bartłomiej Witaszczyk oraz debel Czapla-Winkler.

Warto odnotować bardzo dobry występ Patrycji Mazurek,  która wygrała wszystkie swoje gry. – Był to pierwszy występ po 3 letniej przerwie najbardziej utytułowanej pingpongistki UMLKS Radomsko. Wracając do drużyny męskiej, szkoda że w meczu w Pabianicach kontuzji doznał nasz najlepszy zawodnik Ireneusz Grodek w pierwszej grze i nie zagrał także w niedzielę. Cieszy wysoka wygrana drużyny rezerw po pierwszej kolejce jesteśmy liderem – podsumowuje weekendowe starty zawodników UMLKS Radomsko trener Jacek Kawka.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close
Close