MEBIN

„Po prostu bądź”. Nowa książka radomszczanki Elżbiety Stępień

„Po prostu bądź” to kolejna powieść z cyklu „Czego nie wiesz o Aniołach” autorstwa radomszczanki Elżbiety Stępień. Książka ma premierę dzisiaj. Tym razem na czytelników czeka nowa bohaterka, skrywane tajemnice, niepewność, miłość, list w butelce i oczywiście  Anioł… nie tylko jeden… Aha! Jeszcze tajemniczy adres mailowy…

Podążymy za bohaterką do malowniczej Bystrzycy Kłodzkiej, na spotkanie miłości. Czy jednak tragiczna przeszłość i słowa, które raniły Natalię w dzieciństwie pozwolą, aby uczucie przetrwało? Co zrobić, aby poskładać zranione serca?

 „Dziś wiem, że zachowałabym się inaczej. Żałuję słów, które wtedy wypowiedziałam, żałuję tego, co się potem stało. Zrobiłabym wszystko, żeby cofnąć czas, ale nie mam czarodziejskiej różdżki. Pozostaje mi tylko nadzieja, że nie jest za późno… „              

Wydawać by się mogło, że to kolejna cukierkowa opowieść o miłości, jednak gdy już zdejmiemy tę warstwę lukru, sercu ukaże się wstrząsająca historia o tym jak dzieciństwo determinuje nasze postawy życiowe. To powieść, która sprawi, że wasze serce opanują skrajne emocje: od rozpaczy po euforię, od złości i niedowierzania po radość. A przy tym czeka na was dawka niezwykłości w osobie niezawodnego Anioła zapowiada autorka.

Uroczystość promująca książkę w Radomsku, odbędzie się prawdopodobnie w lipcu w MDK, natomiast w Bystrzycy Kłodzkiej w sierpniu.


Czytaj też: Promocja nowej książki Elżbiety Stępień

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW