Select

POBIEGNIJ Z SZANSĄ NA 5

Jubiler Ako

Klub Wzajemnej Pomocy „Szansa” wraz z Biegaczami w Radomsku zachęcają do udziału w biegu pn. „Szansa na 5 Trzeźwo-Zdrowo-Sportowo”. Bieg główny odbędzie się na dystansie 5 km. Rodzinnie wystarczy przebiec tylko 1 km.

Zapisy internetowe już trwają. – Zainteresowane osoby mogą się zgłaszać do 27 listopada. Po tym terminie, w przypadku wolnych miejsc będzie się można zapisać w dniu biegu w biurze zawodów, które będzie się znajdowało w I Liceum Ogólnokształcącym. Zapisy prowadzone są na stronie biegu www.SzansaNa5.pl – wyjaśnia jeden z organizatorów biegu Dariusz Kopeć.

Start imprezy, której podstawowym przesłaniem jest edukacja mieszkańców miasta, z zagrożeń płynących ze spożywania alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz propagowanie zdrowego stylu życia zaplanowano na 2 grudnia 2017 r. na godz. 14.00. Start i meta zlokalizowane będą w Parku Solidarności przy ulicy Armii Krajowej.

Sportowe wydarzenie poprzedzą prelekcje, które odbędą się w I LO. I tak o godz.10.30 wykład ph. „Negatywne skutki spożywania alkoholu w sporcie amatorskim” wygłosi psycholog Anna Malec, o godz. 11.15  będzie miała miejsce prelekcja dietetyka sportowego Martyny Walioszczyk na temat obniżenia wydolności organizmu poprzez spożywanie alkoholu i innych używek  u sportowców amatorów, natomiast o godz. 13.30 fizjoterapeuta Adam Ojrzyński opowie o tym, jak biegać zdrowo.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać dzwoniąc pod numery telefonów: 500 576 377, 516 157 686                                 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja dwutygodnika „Pomiędzy Stronami” i portalu www.pulsradomska.pl

POBIERZ REGULAMIN IMPREZY

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD