Reklama
KOMBIT-kasy
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

POBIEGNIJ ZE STOLARZAMI

W sobotę, 18 maja br. malowniczą, leśną trasą przy zbiorniku wodnym na Wymysłówku, odbędzie się druga edycja Biegu Stolarza. Trzy biegi, na trzech różnych dystansach adresowane są do wszystkich, którzy znajdują radość w bieganiu i chcą na sportowo, w rodzinnej atmosferze spędzić sobotnie przedpołudnie.

– Zaproszenie do udziału w Biegu Stolarza kierujemy do całych rodzin. Szczególną grupę uczestników imprezy stanowić będą pracownicy i właściciele firm branży meblarskiej, którzy powalczą o trofea w dwóch kategoriach „Najszybszy Zakład Stolarski” i „Najszybszy stolarz”. Zwycięzcą obu kategorii zostanie biegacz, który najszybciej pokona dystans 2,5 km, zdobywając tym samym tytuł „Najszybszego stolarza” i nagrodę indywidualną, a dla reprezentowanej firmy nagrodę i tytuł „Najszybszy Zakład Stolarski”- zauważają organizatorzy.

Każdy uczestnik biegu otrzyma medal, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach także pamiątkowe puchary. Dla wszystkich milusińskich biorących udział w Biegu Stolarza przewidziane są atrakcyjne upominki.

Harmonogram imprezy i zapisy:

9.45 – bieg dla dzieci (800 m – wokół zbiornika)
zapisy: kolarskobiegowy@gmail.com

10.00 – bieg dla właścicieli i pracowników firm branży stolarskiej (2,5 km)
zapisy: kolarskobiegowy@gmail.com (przy zgłoszeniu należy podać NIP firmy)
– bieg główny (5 km – dwa razy po 2,5 km)
zapisy: http://www.biegamy.radomsko.pl/stolarz2

11.30 – dekoracja zwycięzców i zakończenie imprezy

Zgłoszenia na bieg dokonywać można do 16 maja br. do godz. 23.59 lub w dniu imprezy, w godz. 9.00 – 9.30 w Biurze Zawodów.

W przypadku osób w wieku 9 – 18 lat warunkiem dopuszczenia do startu w biegach jest obecność opiekuna prawnego z dokumentem tożsamości w momencie weryfikacji zawodnika w Biurze Zawodów.

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka na rzecz Andrzeja Musiała, podopiecznego Fundacji Promień Radości.

Organizatorami Biegu Stolarza są: Miasto Radomsko, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Kolarsko – Biegowy Klub Sportowy Radomsko, który był organizatorem pierwszej edycji wydarzenia.

 

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również
Close
Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW