POCZUJ ZEW GDYNI W I WYGRAJ WYJAZD NA FESTIWAL FILMOWY

Reklama

Funkcjonujące w Radomsku „Kino za Rogiem” przygotowało nie lada gratkę dla miłośników dobrego kina. Wszyscy ci, którzy 18 czerwca przekroczą progi tegoż kina wezmą udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody – zaproszeń na tegoroczny Festiwal Filmowy w Gdyni.

Działające w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku „Kino za Rogiem” wraz z Siecią Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Filmoteką Szkolną świętuje 90-lecie miasta Gdyni na wyjątkowej imprezie urodzinowej o nazwie „Zew Gdyni”.

– Dołącz do nas i weź udział w losowaniu dwóch dwuosobowych zaproszeń na wrześniowy  41. Festiwal Filmowy w Gdyni. 18 czerwca o 17.00 na ekranie Kina za Rogiem rozbłyśnie „Zew morza”. A po projekcji – transmisja na żywo z Gdyni i losowanie wyjazdu na najważniejszy festiwal filmowy w Polsce – mówią przedstawiciele Kina za Rogiem Agnieszka Dukalska i Bartosz Cudak. – Przyjdź do Kina za Rogiem w Radomsku 18 czerwca, a może to właśnie Ty wygrasz tygodniowy pobyt dla dwóch osób pośród najlepszych filmów z kraju i zagranicy – dodaje Kamil Zyzik.

Więcej na ten temat na:

https://m.facebook.com/Zew-Gdyni-KzRadomsko-244202322611756/

https://www.facebook.com/events/1729113437360550/?ti=cl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD