Podsumowanie ferii zimowych w MDK. Ekipa z Radomska stworzyła nowy teledysk [FOTO] i [VIDEO]

Jubiler Ako

Warsztaty artystyczne odbywające się w czasie ferii zimowych w Miejskim Domu Kultury w Radomsku dobiegły końca. Podczas 31. finału WOŚP zaprezentowano premiery dziecięcej twórczości powstałe podczas zajęć, w tym nowy teledysk Ekipy z Radomska.


W drugim tygodniu ferii od 16 do 20 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych pod kierunkiem Joanny Dudek i Karoliny Mysłek, animacji poklatkowej pod kierunkiem Marty Renik, teatralnych z elementami teatru lalek – prowadzenie Anita Pawlak-Zygma.

Natomiast podczas warsztatów muzyczno-filmowych „Hu hu ha nasza zima zła” powstał teledysk “Ekipy z Radomska 2”. Nad realizacją teledysku (tekst, zdjęcia i montaż) czuwał instruktor Sebastian Pierzchalski, za muzykę odpowiedzialny jest Mirosław Zawadzki z MDK. W teledysku wystąpili uczestnicy: Martyna Krawczyk, Tymoteusz Sowiński, Aleksander Sowiński, Oliwia Owczarek i Julianna Sobieraj.

“Czemu Marta jest uparta?” to spektakl lalkowy Teatru Lalki i Aktora “Psikus” w Łodzi, który dzieci obejrzały na zakończenie drugiego tygodnia ferii w piątek (27 stycznia). Natomiast w ramach podsumowania feryjnych zajęć teatralnych w niedzielę (29 stycznia), na licznie zgromadzoną publiczność czekał ponadczasowy spektakl “Igraszki z czasem” przygotowany przez młodzież pod opieką Anity Pawlak – Zygmy. Na małym ekranie odbyła się premiera animacji pt. “Królowa Śniegu”, którą przygotowały dzieci pod czujnym okiem Marty Renik. Całemu wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych dzieci.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD