MEBIN

Podziękowania dla radomszczańskich strażaków od Powiatowego Urzędu Pracy

Robutkowo

W środę delegacja pracowników Powiatowego Urzędu Pracy z dyrektorem Łukaszem Więckiem na czele, złożyła oficjalne podziękowania radomszczańskim strażakom za sprawne i skuteczne działania gaśnicze podczas pożaru w budynku PUP Radomsko, do którego doszło 2 grudnia 2020 roku.

Podziękowania złożone zostały na ręce Komendanta Powiatowego PSP w Radomsku bryg. Mariusza Wojcieszko.

2 grudnia doszło do pożaru w pomieszczeniu wymiennika ciepła centralnego ogrzewania w budynku PUP w Radomsku. Pracownicy podjęli próbę gaszenia pożaru przy użyciu gaśnic, jednak ogień był już na tyle rozwinięty, że nie udało się go ugasić podręcznym sprzętem gaśniczym. Jednocześnie z podjęciem przez pracowników działań gaśniczych zaalarmowano straż pożarną, a dyrektor PUP zarządził ewakuację pozostałego personelu z budynku.

W chwili dojazdu na miejsce strażaków w budynku występowało silne zadymienie, jednak dzięki szybkiej ewakuacji nikt z pracowników nie odniósł obrażeń. Strażakom w sile trzech zastępów z JRG Radomsko oraz jednego zastępu z OSP KSRG Stobiecko Miejskie pozostało zabezpieczyć miejsce zdarzenia i ugasić materiały objęte pożarem w pomieszczeniu wymiennika c.o. oraz oddymić i przewietrzyć obiekt.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW