Reklama
KOMBIT-kasy

Podziękowania za tegoroczne plony

Dożynki to wyjątkowe święto w polskiej tradycji. To czas radości i podziękowań za plony i okazja do zaprezentowania dorobku rolniczego. Na stronie Starostwa Powiatowego opublikowano podziękowania starosty Beaty Pokory za tegoroczne plony:

Drodzy Rolnicy

Wrzesień to tradycyjny czas dożynek i podziękowań za tegoroczne plony.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że w tym roku nie możemy się spotkać podczas masowych uroczystości. Dlatego, doceniając w  pełni  codzienny wysiłek  rolników i wszystkich producentów żywności, pragnę tą drogą przekazać słowa  szczerego  uznania  za całoroczny trud i zaangażowanie, jakie wkładacie, wytwarzając polską, zdrową żywność na nasze stoły. Życzę Państwu zawsze udanych plonów i produktów, a także wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W rolnictwie każdy rok jest inny, ale każdy wymaga ciężkiej pracy, nieustannej dbałości i zapobiegliwości. Czy to susze, czy nadmiar deszczu, troskliwe i doświadczone oko rolnika czuwa nad tym, aby zebrać jak najobfitszy plon. Życzę Nam wszystkim, aby chleba w naszych domach zawsze było pod dostatkiem. Szanujmy go i szanujmy tych, dzięki którym go mamy.

Beata Pokora

Starosta Powiatu Radomszczańskiego

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW