LOKALNI SPOŁECZNICYSPORTZ ŻYCIA MIASTA

POJADĄ DLA JULII

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku oraz fundacja „Promień Radości” zachęcają do udziału w charytatywnym rajdzie rowerowym Tour de Radomsko. Celem tego przedsięwzięcia, oprócz pokonania 40 – kilometrowej trasy rowerowej wokół Radomska jest zebranie środków, które wspomogą leczenie i rehabilitację ośmioletniej Julii – uczennicy PSP nr 1 w Radomsku.

Rajd Tour de Radomsko rozpocznie się w niedzielę 26 sierpnia 2018 r. o godzinie 15:00 na Placu 3 Maja w Radomsku (przy szachownicy).

– Uruchomione w tym miejscu Biuro Rajdu przyjmować będzie zapisy uczestników oraz wydawać będzie pakiety startowe z pamiątkowymi koszulkami. Aby otrzymać pakiet startowy uczestnik uiści wpłatę na rzecz Fundacji „Promień Radości” w kwocie 25 złotych. Oprócz koszulki i pakietu startowego uczestnik rajdu, który pokona całą trasę rajdu (w sumie z dojazdem będzie to 40 kilometrów) otrzyma specjalny certyfikat TOUR DE RADOMSKO 2018 – wyjaśnia dyrektor MOSiR w Radomsku Marek Wyciszkiewicz.

Podczas imprezy odbędzie się prezentacja napędu do wózka, na którym porusza się Janusz Plewiński. Zakup napędu był możliwy dzięki ubiegłorocznej  akcji charytatywnej prowadzonej przez wiele radomszczańskich organizacji w tym MOSiR i TOUR DE RADOMSKO.

TRASA RAJDU:

Trasa rajdu poprowadzi z Placu 3 Maja ulicami Reymonta, Żeromskiego, Piłsudskiego, Krakowską, Jagiellońską, Starowiejską a później drogami leśnymi przez Martelichę, Strzałków, Elżbietów, Blok Dobryszyce, Bogwidzowy, Stobiecko Miejskie, Wymysłówek, Klekotowe, Bobry do Gospodarstwa Rybackiego przy ulicy Torowej, gdzie nad stawami odbędzie się piknik charytatywny z aukcją ofiarowanych na ten cel przedmiotów. Będzie można spróbować pysznych domowych ciast i bawić się puszczając mydlane kolorowe bańki.

Wszystkie środki zebrane w czasie akcji TOUR DE RADOMSKO przeznaczone zostaną na wsparcie w leczeniu i rehabilitacji ośmioletniej radomszczanki Julii.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close