POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO WYPADKU NA DK1

Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 14 września około godziny 13.40, na drodze K-1, niedaleko Kamieńska.

Z ustaleń policjantów wynika, że 33-letnia kierująca new beetle jadąc w kierunku Katowic została zmuszona przez innego kierowcę do gwałtownego hamowania. W wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w bariery energochłonne i zatrzymała się na lewym pasie ruchu w kierunku Warszawy. Trzy kobiety podróżujące volkswagenem zostały przewiezione do piotrkowskiego szpitala. Jedna z pasażerek tego pojazdu na skutek odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Kierująca osobówką była trzeźwa.

Postępowanie prowadzą radomszczańscy policjanci, którzy proszą świadków tego zdarzenia, a szczególnie lekarza – anestezjologa, który mimo że jechał w przeciwnym kierunku zatrzymał się i udzielił pomocy ofiarom wypadku.

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku – kontakt telefoniczny całodobowy pod nr 44 685 28 11 lub w godzinach 7.30 – 15.30 pod nr tel. 44 685 28 68.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD