Magdalena Spólnicka

POLICJA PROSI O POMOC W USTALENIU SPRAWCY

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzą postępowanie w sprawie utrudniania postępowania karnego.

– Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzą postępowanie w sprawie utrudniania postępowania karnego, w ten sposób, że n/n mężczyzna pomagając sprawcy innego przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej w dniu 28 września 2017 roku około godz. 12:50 w miejscowości Pajęczno, ul. 1 Maja w pobliżu dworca PKS groził pokrzywdzonej słowami wulgarnymi i obraźliwymi oraz nakłaniał do zmiany zeznań. Mężczyzna poruszał się samochodem najprawdopodobniej marki BMW z przyciemnianymi szybami bocznymi i miał zamontowane tablice z niemieckimi numerami rejestracyjnymi – mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 25 lat, wysoki, muskularnej budowy ciała, włosy krótkie koloru czarnego, ubrany w spodnie dresowe koloru czarnego i bluzę z długim rękawem koloru ciemnego.

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Osoby rozpoznające osobę lub znające jego dane osobowe, którego portret pamięciowy publikujemy, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radomsku, Tel. 44 685-28-11 lub numerem alarmowym 997 i 112.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD