Reklama
APLIKACJANA SYGNALE

Policja przez megafon apeluje do mieszkańców

Służby na terenie całej Polski wszelkimi dostępnymi formami zachęcają do pozostania w domu. Również w Radomsku policjanci apelują do mieszkańców o pozostanie w domach. Już od kilku dni mundurowi z radiowozów przekazują komunikat o konieczności zachowania bezpieczeństwa i ograniczenia kontaktu z innymi osobami.

„Uwaga, Uwaga. Policja informuje: mamy stan epidemii. Narażasz na niebezpieczeństwo siebie i innych na zakażenie koronawirusem. Prosimy o opuszczenie tego miejsca. Chroń siebie i bliskich (..)Prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach. Jeżeli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, zachowując dystans co najmniej dwóch metrów. Prosimy o niegrupowanie się, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Apelujemy zostańcie w domach! To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dzisiaj i jutro, ale także przez cały czas trwania epidemii, zależy zdrowie i życie nasze oraz najbliższych 

Służby apelują aby wychodzenie z miejsca zamieszkania ograniczyć do absolutnego minimum. Od dzisiaj do odwołania każda osoba do 18 roku życia może wyjść z domu tylko pod opieką dorosłego opiekuna. Parki, plaże i bulwary zostały zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara od 5 do nawet 30 tys. zł.

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW