Reklama
NA SYGNALEZ ŻYCIA MIASTA

POLICJANTKA PO SŁUŻBIE UJĘŁA PIJANEGO KIEROWCĘ

Policjantka wydziału prewencji z radomszczańskiej komendy policji jadąc swoim prywatnym samochodem zauważyła mondeo, którego kierowca jechał tzw. „wężykiem”. Jak się okazało samochodem podróżowało dwóch pijanych mężczyzn. Kierowca to 45-letni mieszkaniec Radomska. Jadąc miał 2,5 promila alkoholu…

Policjantka postanowiła jechać za fordem. Po przebyciu około kilometra samochód skręcił w drogę o nieutwardzonej nawierzchni, gdzie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Policjantka natychmiast podjęła interwencję.

Fordem podróżowało dwóch pijanych mężczyzn.  Funkcjonariuszka obezwładniła kierującego pojazdem uniemożliwiając mu kontynuowanie jazdy i wezwała na miejsce policjantów z drogówki. Kierowcą forda okazał się 45- letni mieszkaniec Radomska. – Badanie stanu trzeźwości dokonane przez policjantów wykazało, że mężczyzna ten miał w organizmie  2,5 promila alkoholu . Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, i  kara grzywny – informuje Aneta Wlazłowska z KPP w Radomsku.

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW