Reklama
LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

POMÓŻMY PIOTROWI!

Okazja nadarzy się w najbliższą niedzielę (8 września) podczas dożynek w Szczepocicach. Piknik rodzinny rozpocznie się o godz. 14.30.

Piotr Mirowski 31 sierpnia 2018 r. uległ wypadkowi, w wyniku którego doszło do uszkodzenia mózgu. Z pełnego wigoru i pasji 40 – letniego mężczyzny stał się wrakiem człowieka, zdanym na nieustającą pomoc innych osób. Jednakże wbrew wszelkim przeciwnościom losu chce żyć, chce walczyć o powrót do zdrowia, ponieważ wie, że ma dla kogo żyć. O pomoc prosi żona Beata oraz dzieciaki: Natalka i Szymon.

– Nasza rodzina już raz została dramatycznie naznaczona przez los. Nasza córunia Natalia zachorowała na nowotwór- białaczkę. Dzięki Bogu pokonała chorobę. W trudnych dla nas chwilach mąż był dla nas dużym wsparciem. I gdy już wydawało się, że nasze życie wraca do normalności zdarzył się ten wypadek… – mówi nam pani Beata. – Piotr, jedyny żywiciel rodziny dziś sam walczy o zdrowie. Aby uzyskać częściową sprawność mąż potrzebuje codziennej intensywnej rehabilitacji. Z całego serca za wsparcie i pomoc wszystkim dziękujemy. „Ochotnego dawcę Bóg miłuje” – dodaje pani Beata.

Jest szansa, jest chęć walki! To jednak nie wystarczy. Potrzebne są pieniądze na leczenie i rehabilitację. Okazja na wsparcie Piotra Mirowskiego będzie podczas Dożynek w Szczepocicach (gmina Radomsko). Tam o godz. 14. 30 rozpocznie się piknik rodzinny, podczas którego zaplanowano wiele atrakcji dla jego uczestników.  Szczegółowy program dożynek zostanie niebawem opublikowany na naszym portalu.

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW