[pro_ad_display_adzone id="18192"]
[pro_ad_display_adzone id="46125"]
LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

POMÓŻMY PIOTROWI!

Okazja nadarzy się w najbliższą niedzielę (8 września) podczas dożynek w Szczepocicach. Piknik rodzinny rozpocznie się o godz. 14.30.

Piotr Mirowski 31 sierpnia 2018 r. uległ wypadkowi, w wyniku którego doszło do uszkodzenia mózgu. Z pełnego wigoru i pasji 40 – letniego mężczyzny stał się wrakiem człowieka, zdanym na nieustającą pomoc innych osób. Jednakże wbrew wszelkim przeciwnościom losu chce żyć, chce walczyć o powrót do zdrowia, ponieważ wie, że ma dla kogo żyć. O pomoc prosi żona Beata oraz dzieciaki: Natalka i Szymon.

– Nasza rodzina już raz została dramatycznie naznaczona przez los. Nasza córunia Natalia zachorowała na nowotwór- białaczkę. Dzięki Bogu pokonała chorobę. W trudnych dla nas chwilach mąż był dla nas dużym wsparciem. I gdy już wydawało się, że nasze życie wraca do normalności zdarzył się ten wypadek… – mówi nam pani Beata. – Piotr, jedyny żywiciel rodziny dziś sam walczy o zdrowie. Aby uzyskać częściową sprawność mąż potrzebuje codziennej intensywnej rehabilitacji. Z całego serca za wsparcie i pomoc wszystkim dziękujemy. „Ochotnego dawcę Bóg miłuje” – dodaje pani Beata.

Jest szansa, jest chęć walki! To jednak nie wystarczy. Potrzebne są pieniądze na leczenie i rehabilitację. Okazja na wsparcie Piotra Mirowskiego będzie podczas Dożynek w Szczepocicach (gmina Radomsko). Tam o godz. 14. 30 rozpocznie się piknik rodzinny, podczas którego zaplanowano wiele atrakcji dla jego uczestników.  Szczegółowy program dożynek zostanie niebawem opublikowany na naszym portalu.

Pokaż więcej
[pro_ad_display_adzone id="20732"]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW