www.xvideosking.me

avgle

Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA POWIATU

Ponad 1000 zakażeń w Polsce. 3 osoby z województwa łódzkiego wyzdrowiały

Mamy 74 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 39 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. podlaskiego i po jednej osobie z woj. zachodniopomorskiego, woj. opolskiego i woj. małopolskiego- przekazał resort zdrowia. W szpitalu w Skarżysku Kamiennej zmarła 14 osoba zakażona koronawirusem. To 80-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 1031.

Potwierdzone wyniki w województwie łódzkim dotyczą dwóch młodych kobiet, czterech kobiet w średnim wieku, dwóch kobiet w starszym wieku, dwóch młodych mężczyzn, pięciu mężczyzn w średnim wieku. Są to osoby w wieku od 20 do 82 lat. Osoby miały bezpośrednie kontakty z osobami zakażonymi lub powróciły z Hiszpanii i Austrii.

Jak podaje biuro prasowe wojewody spośród osób zakażonych w województwie łódzkim, mamy już 3 osoby zdrowe, które zostały wypisane ze szpitala do domu, po otrzymaniu ujemnych wyników na obecność koronawirusa. Są to dwie młode kobiety i jeden młody mężczyzna.

Sytuacja epidemiologiczna w województwie łódzkim:

  • Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 144
  • Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 42
  • Liczba osób objętych kwarantanną: 5568
  • Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 3001

 

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.