Luxbud

PONIEDZIAŁEK POD ZNAKIEM WYPADKÓW [AKTUALIZACJA]

Jubiler Ako

Do kilku wypadków doszło dziś rano na terenie powiatu radomszczańskiego. Pierwszy z nich miał miejsce ok. godz. 5.00 w miejscowości Miejskie Pola w gminie Przedbórz. Funkcjonariusze zostali poinformowani, że w rowie leży samochód. Przy pojeździe znaleziono pijanego właściciela. 37-letni mieszkaniec gminy Wielgomłyny nie potrafił wytłumaczyć, jak doszło do zdarzenia i kto kierował samochodem. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

AKTUALIZACJA: Z informacji podanej przez telewizję NTL wynika, iż znajdujący się przy samochodzie mężczyzna to prawdopodobnie radny powiatu radomszczańskiego Wojciech Góral (Wspólny Samorząd). W rozmowie z dziennikarzami NTL radny zaprzeczył, że prowadził pojazd. Stwierdził, że samochód mu skradziono. 

Do kolejnego wypadku doszło w Kamieńsku. Policjanci wyjaśniają, jak doszło do zderzenia dwóch samochodów. Do wypadku doszło przy ulicy Głowackiego. Dwoje uczestników zdarzenia trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło również w centrum Przedborza. Zderzyły się tam trzy samochody. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala. Przyczyną wypadku było prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD