Poranek filmowy i kino sensoryczne dla najmłodszych w MDK w Radomsku

Reklama

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza najmłodszych na seans w ramach Poranka filmowego.


W najbliższą niedzielę, 21 maja najmłodsi będą mogli obejrzeć na dużym ekranie film przygodowy pt. “Wróżka Zębuszka”.

Seans rozpocznie się o godz. 10:30. Po filmie MDK zaprasza na rodzinne warsztaty plastyczne. Bilety na film: 15 zł / sala widowiskowa. Bilety na rodzinne warsztaty plastyczne: 5 zł / pracownia plastyczna.

Natomiast o godz. 12:30 film zostanie pokazany jeszcze raz w ramach kina przyjaznego sensorycznie. Seans skierowany jest do osób z zaburzeniami w zakresie przetwarzania sensorycznego, głównie dla osób ze spektrum autyzmu, ale nie tylko. Oznacza to, że podczas seansu będzie jasno w sali projekcyjnej, a dźwięk będzie ściszony. Bilety na film: 14 zł / sala widowiskowa.

Opis filmu:

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie – nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia. Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie. „Wróżka Zębuszka” to najnowszy film Producentów animowanych hitów: „Ups: Arka odpłynęła”, „Ups2! Bunt na Arce” oraz kosmicznej komedii „Luis i obcy”.

Reż. Caroline Origer, animacja / przygodowy, Luksemburg / Niemcy 2022, 80 minut, od 5 lat/ 2D dubbing.


Czytaj też: Zostań szachowym mistrzem! MDK w Radomsku zaprasza na turniej

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
[pro_ad_display_adzone id="64133"]

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD