Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTA

POSEŁ ANITA SOWIŃSKA DZIĘKUJE ZA POPARCIE I DEKLARUJE: BĘDĘ WSPIERAĆ RADOMSKO

Tuż po wyborach posłanka Anita Sowińska (Lewica) zorganizowała konferencję prasową, w której podziękowała za okazane jej zaufanie i poparcie, a także opowiedziała o swoich zamierzeniach politycznych w Sejmie. Polityczka otrzymała największe poparcie w okręgu 10 wśród kandydatów Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

13 023 głosów zadecydowało, że otrzymała mandat posła. Z lewicy do Senatu kandydował Arkadiusz Ciach, który mimo dużego poparcia (44 408 głosów) nie otrzymał mandatu.

Anita Sowińska jest członkinią partii Biedronia. Reprezentantka Lewicy pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego. Z zawodu ekonomistka, specjalistka od zmian. Działaczka społeczna, aktywistka. Ukierunkowana na rzecz ekologii i praw człowieka.
– Chce podziękować za każdy oddany głos na Lewicę. Dzięki temu Lewica znów pojawi się w Sejmie po 4 latach nieobecności. Głos lewicowy jest potrzebny. Cieszę się, że w końcu jesteśmy w sejmie. Otrzymałam 13 023 głosów, za każdy głos serdecznie dziękuje – mówiła posłanka Anita Sowińska.
Posłanka zaprasza zarówno mieszkańców Radomska, lokalne samorządy jak i wszystkie organizację pozarządowe do współpracy na rzecz Radomska. Jednym z jej pomysłów jest mobilne biuro poselskie, które umożliwiło by lepszy kontakt z mieszkańcami nie tylko Radomska, ale całego okręgu 10.

Polityczka zadeklarowała wsparcie i dbanie o interesy naszego miasta.
-W Radomsku jest wiele rzeczy, które trzeba poprawić. Na pewno będę wspierała budowę obwodnicy, jeśli taki projekt powstanie. Będę wspierała wszelkie inicjatywy kulturalne, ponieważ uważam, że tworzenie więzi społecznych jest bardzo ważne. Priorytetem jest dla mnie transport, nie tylko w Radomsku, ale we wszystkich aglomeracjach. Chciała bym aby z każdej gmina było połączenie autobusowe do Radomska – kontynuuje
Poseł Anita Sowińska, która zadeklarował współpracę z radomszczańskimi przedstawicielami Lewicy m.in Arkadiuszem Ciachem i Małgorzatą Ptak.

Czytaj też: https://pulsradomska.pl/chcemy-zmian-przepisow-dla-pieszych-lewica-na-finiszu-kampanii/

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK