POŚREDNIAK OGŁASZA NABÓR

Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór wniosków w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W związku z rezygnacją pracodawcy z przyznanej refundacji środków na doposażenie stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej w ramach PFRON, Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniach od 1 do 5 października 2018 r. ogłasza kolejny nabór wniosków pracodawców o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej. Kwota jaką dysponuje Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku na ten cel wynosi 40 000,00 zł.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest funduszem celowym działającym na mocy Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, którego środki przeznaczone są na rehabilitację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych oraz ich zatrudnienie.

Regulaminy oraz aktualne wnioski dot. w/w form dostępne są w siedzibie Urzędu: ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko w pok. nr 26 oraz na stronie internetowej
www.pup-radomsko.pl.

Szczegółowe informacje można również uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku oraz pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 38.

(info: PUP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD