NA SYGNALE

POSZUKIWANY LISTAMI GOŃCZYMI PODSZYWAŁ SIĘ POD BRATA. ZOSTAŁ ZATRZYMANY WE WROCŁAWIU

Radomszczańscy kryminalni, kilka dni temu odnaleźli na budowie we Wrocławiu 59 – letniego mężczyznę, który przed organami ścigania ukrywał się 12 lat. Mężczyzna ten był poszukiwany na podstawie zarządzeń i listów gończych. Wszystko wskazuje na to, że kolejne kilka lat spędzi w zakładzie karnym.

Z ustaleń policjantów zajmujących się tą sprawą wynikało, że poszukiwany mężczyzna w 2007 roku zerwał kontakt z rodziną i wyjechał z Przedborza. – Na początku lutego bieżącego roku dociekliwi policjanci dowiedzieli się, że 59- latek jest pracownikiem budowlanym we Wrocławiu. Dodatkowo policjanci ustalili, że poszukiwany zmienił wygląd i przez wiele lat posługiwał się danymi swojego brata. Ustalenia mundurowych pozwoliły na wytypowanie czterech placów budowy, gdzie na jednym z nich znaleźli poszukiwanego. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony ale doskonale wiedział z czym wiąże się wizyta policjantów w miejscu jego pracy. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami stwierdził, że szybciej „spodziewałby się zobaczyć na tej budowie diabla niżeli policjantów, którzy go znaleźli” – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

59 – latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu a następnie do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Pokaż więcej
Carisma

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close