Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

Powiat Radomszczański ma nowego skarbnika

Wybór nowego skarbnika powiatu to jedna z decyzji Rady Powiatu zwołanej w trybie nadzwyczajnym i obradującej zdalnie w środę 29 lipca. Finansami powiatowego samorządu będzie teraz zajmować się Magdalena Jędrzejczyk, dotychczasowa Naczelnik Wydziału Finansowego Starostwa Powiatowego w Radomsku. Za jej wyborem głosowało 14 radnych, ośmioro – wstrzymało się od głosu

Magdalena Jędrzejczyk, która na stanowisku zastępuje odchodzącego na emeryturę Jana Gustalika, ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim oraz Ekonomię na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Jej zawodowe życie od początku związane jest z obsługą samorządowych finansów (pierwsze dwa lata, gdy nie było jeszcze starostwa – z finansami Urzędu Rejonowego). Od 1997 roku przeszła kolejne szczeble zawodowe: od stażysty do Naczelnika Wydziału Finansowego. Mieszka w Radomsku. Prywatnie jest miłośniczką kotów i amatorką rowerowych wycieczek.

– Magdalena Jędrzejczyk dała się poznać, jako bardzo dobry fachowiec i sumienny pracownik. Jestem pewna, że funkcję skarbnika będzie wykonywać w trosce o dobro powiatu i jego mieszkańców – rekomendowała starosta Beata Pokora.

– Serdecznie dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że będę dobrym skarbnikiem dla wszystkich. Chciałabym, abyśmy wspólnie dbali o dobro mieszkańców powiatu – stwierdziła nowa nowa skarbnik tuż po wyborze.

Radni dokonali też kilku korekt w budżecie powiatu, w większości – niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji.

fot.powiat radomszczański

(Informacja:Starostwo Powiatowe)

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW