Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wznawia działalność

Reklama

Od dzisiaj Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wznawia swoją działalność po przerwie technicznej spowodowanej pożarem. Urząd realizuje wszystkie zadania i pozostaje otwarty dla osób, dla których bezpośredni kontakt z jednostką jest niezbędny.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną spowodowaną wystąpieniem COVID-19, urząd pracuje w ścisłym reżimie sanitarnym. Podczas wizyty w PUP wymagane jest zachowanie dystansu, dezynfekcja i maseczka zakrywająca nos i usta.

Do 27 grudnia przedłużona zostaje możliwość potwierdzania gotowości do podjęcia zatrudnienia w formie telefonicznej. Osoby bezrobotne, które w tym czasie mają wyznaczony termin stawiennictwa w urzędzie powinny skontaktować się telefonicznie z doradcą klienta, dzwoniąc pod jeden z podanych numerów: 44 683 73 56 do 58 wew. 44, 55, 39, 69 lub 29, Filia PUP w Przedborzu 44 781 21 22.

Rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku odbywa się nadal tak, jak dotychczas lub po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty. W tej sprawie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 44 683 73 56 do 58 wew. 36, 50, 52 lub 63, Filia PUP w Przedborzu 44 781 21 22. Możliwa jest rejestracja on – line: https://radomsko.praca.gov.pl/uslugi-elektroniczne

W sprawach które nie wymagają osobistego stawiennictwa w urzędzie, możliwy jest kontakt za pośrednictwem telefonu pod numerem 44 683 73 56 do 58 lub Filia PUP w Przedborzu 44 781 21 22, maila: lora@praca.gov.pl; sekretariat@pup-radomsko.pl lub filia PUP w Przedborzu filia@pup-radomsko.pl, serwisu praca.gov.pl lub platformy e-PUAP. W szczególności wnioski o wydawanie zaświadczeń można składać z wykorzystaniem serwisu praca.gov.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD