SPORT

PRACOWITY WEEKEND TENISISTÓW STOŁOWYCH

Bardzo pracowity weekend miały drużyny tenisa stołowego UMLKS Radomsko. Drugoligowe panie przegrały z Jedynką Łódź (8-2), z kolei w radomszczańskiej hali MOSiR przy Kościuszki 3 drużyna rezerw grająca w V lidze pokonała rezerwy Startu Przygłów (9-1). Takim samym stosunkiem punktów III ligowi panowie grający w barwach UMLKS zwyciężyli Wobistal Piotrków Tryb.

Punkty dla UMLKS Radomsko zdobyli: w II Lidze kobiet – Patrycja Mazurek oraz Aleksandra Niemiec. W III lidze punktowali: Krzysztof Wieczorek, Irek Grodek oraz Bogdan Kokosiński,  Tomasz Stępień. Z kolei w rezerwach punktowali: Mateusz Czapla, Mateusz Winkler oraz Jakub Szwedzik.

– W dalszym ciągu cieszy bardzo dobra postawa Patrycji Mazurek w II lidze kobiet. Co prawda zawodniczka poniosła pierwszą porażkę w lidze, ale warto przypomnieć, że graliśmy z liderem i spadkowiczem z I ligi. Z kolei wśród panów planowe wygrane w III lidze. Nasz   zespół nadal plasuje się na 7 miejscu, a w V lidze jesteśmy liderem i szykujemy się do meczów barażowych o IV ligę – zauważa trener Jacek Kawka.  – Zarówno w pierwszym jak i drugim zespole dałem szansę pokazania się w lidze młodym zawodnikom co w pełni wykorzystał Jakub Szwedzik, który w debiucie zdobył dwa punkty – dodaje.

 

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close
Close