Prawie 100 nowych zakażeń. Zmarł 37-letni mężczyzna

Reklama
Mamy 96 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 57 osób z woj. mazowieckiego, 9 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. dolnośląskiego, 6 osób z woj. lubuskiego, 4 osób z woj. opolskiego, 3 osób z woj. świętokrzyskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego oraz 1 osoby z woj. lubelskiego – przekazał resort zdrowia. Ministerstwo poinformowało o śmierci 37-letniego mężczyzny zakażonego koronawirusem, który był hospitalizowany w Warszawie. W sumie koronawirusa stwierdzono u 2311 osób w kraju. Do tej pory w Polsce zmarło 33 chorych.




![Góralska energia na jarmarku. Baciary dali koncert pełen ognia [ZDJĘCIA, FILM]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSCN4509-390x220.jpg)
![Świąteczna magia na Placu 3 Maja – Jarmark Bożonarodzeniowy trwa! [ZDJĘCIA]](https://pulsradomska.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSCN4455-390x220.jpg)