www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

PREZYDENT RADOMSKA APELUJE O PORZĄDEK I SZACUNEK

Prezydent Radomska Jarosław Ferenc zabrał publicznie głos w związku z marszami, jakie w sobotę (17 sierpnia) planowane są w mieście. – Apeluję o zachowanie porządku i okazanie sobie szacunku – zauważa Jarosław Ferenc.

 „Wolność zgromadzeń jest prawnie zagwarantowana w Konstytucji oraz ustawie Prawo o zgromadzeniach. Apeluję jednak do organizatorów i uczestników planowanych manifestacji, by miały one pokojowy przebieg. Proszę by nie profanowano ważnych dla wielu Polaków, również dla mnie, symboli religijnych. Proszę też, by wznoszone hasła i napisy na transparentach nie uderzały w godność drugiego człowieka, nie były mową nienawiści. Proszę organizatorów – zadbajcie, by zasad tych przestrzegali również goście, których zaprosiliście do naszego miasta.

W Radomsku odbywały się już manifestacje i kontrmanifestacje różnych środowisk. Policja oraz służby porządkowe potrafiły zapewnić porządek i bezpieczeństwo dla ich uczestników, a także dla mieszkańców miasta. Wierzę, że tak będzie również tym razem. Radomsko jest miastem tolerancyjnym, miastem otwartym. Ważne, żeby te słowa zachowały swoją wartość” – czytamy w oświadczeniu prezydenta Jarosława Ferenca.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.