PREZYDENT RADOMSKA ZŁOŻYŁ ŚLUBOWANIE

Reklama

Jarosław Ferenc wybrany 5 listopada na funkcję prezydenta Radomska złożył ślubowanie. Jak podkreślił w sprawowaniu urzędu ważne są dla niego trzy rzeczy. – Po pierwsze, ważne jest zaufanie.  Po drugie, ważna jest wspólnota. I wreszcie, po trzecie bardzo ważna jest odpowiedzialność – mówił prezydent Radomska.

– Zaufanie jest bardzo ważne. Dzięki niemu mogłem urząd prezydenta Radomska sprawować przez minione 2,5 roku. Dziękuję za zaufanie radomszczanom. Wynik wyborczy przeszedł moje najśmielsze oczekiwanie. Dziękuję członkom mojego stowarzyszenia (Razem dla Radomska – dop. red.). Dziękuję za Jerzemu Słowińskiemu, byłemu prezydentowi Radomska, który będąc prezydentem zaufał mi, powołał mnie na swojego zastępcę, dzięki czemu mogłem poznać pracę w samorządzie – mówił Jarosław Ferenc, tuż po zaprzysiężeniu na 5 – letnią kadencję.

Prezydent Radomska zadeklarował współpracę z radą miejską, stowarzyszeniami działającymi na terenie miasta. Jak zauważył liczy też na współpracę z przedstawicielami władzy wyższej.  – Oczekuję na współpracę z posłami Ziemi Radomszczańskiej, z radnymi Sejmiku Województwa Łódzkiego oraz z radnymi Rady Powiatu Radomszczańskiego. Dzięki szerokiej współpracy nasze miasto będzie mogło wejść na tory nowej, świetlanej przyszłości.    

    

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD