PROFILAKTYKA RAKA SZYJKI MACICY W RADOMSZCZAŃSKIM SZPITALU

Reklama

Szpital Powiatowy w Radomsku zachęca do skorzystania z kolejnych bezpłatnych badań profilaktycznych. Tym razem są to badania w zakresie pogłębionej diagnostyki raka szyjki macicy.

Z badań będzie można  korzystać od 1 lipca 2017 r. do 30 czerwca 2022 r.

– Jest to efekt wygranego konkursu ofert przeprowadzonego przez Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ. Radomszczański szpital jako jedyny w regionie obok jednostek w Łodzi będzie realizował etap diagnostyki pogłębionej dla programu profilaktyki raka szyjki macicy – wyjaśnia kierownik kancelarii szpitala Przemysław Drozdek.

Program profilaktyczny skierowany jest do kobiet w wieku od 25 do 59 lat, które w ciągu ostatnich 3 lat nie miały wykonywanego przesiewowego badania cytologicznego. Kobiety, u których rozpoznano raka szyjki macicy lub inne schorzenia wymagające leczenia specjalistycznego kierowane są (poza programem) do leczenia specjalistycznego w warunkach ambulatoryjnych/szpitalnych lub na dalszą diagnostykę pogłębioną.

Oprócz pogłębionej profilaktyki raka szyjki macicy w Szpitalu Powiatowym w Radomsku od 1 lipca 2017 r. do 30 czerwca 2022 r. będzie również realizowany program pogłębionej profilaktyki raka piersi.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD