PROHIBICJA W RADOMSKU? MAGISTRAT PYTA MIESZKAŃCÓW

Reklama

Urząd Miasta w Radomsku pyta mieszkańców, czy są za wprowadzeniem na terenie miasta zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych. Wypowiedzieć można się, wypełniając ankietę.

W marcu 2018 r. weszła w życie nowelizacja ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2018r., poz. 310). Samorząd ma teraz 6 miesięcy na dostosowanie miejscowego prawa do zmian wprowadzonych ustawą.

– W procesie przygotowania projektu uchwały związanego z tymi zmianami bardzo istotne jest poznanie opinii mieszkańców miasta,  oraz instytucji i organizacji zajmujących się szeroko pojętą profilaktyką alkoholową. Zachęcamy więc do wypełnienia załączonej ankiety i podzielenia się swoimi uwagami. Na Państwa opinie czekamy do 30 kwietnia 2018. Prosimy o wrzucanie wypełnionych ankiet do specjalnie przygotowanej do tego celu skrzynki, która znajduje się na parterze Urzędu Miejskiego (Tysiąclecia 5) – tu znajdą Państwo również gotowe druki – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.

Ankieta znajduje się też pod adresem http://www.radomsko.pl/ankieta

Czytaj też:

DO RADOMSKA WRÓCI PROHIBICJA?

PROJEKT UCHWAŁY W SPRAWIE PROHIBICJI ZŁOŻONY

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD