Promocja najnowszej książki Elżbiety Stępień “Zaułek spełnionych marzeń” w MDK w Radomsku

Reklama

“Zaułek spełnionych marzeń” to już trzecia powieść Elżbiety Stępień z cyklu “Czego nie wiesz o aniołach”. W sobotę, 3 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyło się spotkanie autorskie z radomszczańską pisarką.


Kolejna powieść Elżbiety Stępień niesie z sobą ogromny ładunek emocjonalny. Jest tu miłość, kariera i trudne wybory, a fabuła poprzez wątek sensacyjny ociera się o kryminał. Ta powieść sprawi, że wasze serca zadrżą nad losem bohaterów, po policzkach popłyną łzy wzruszenia, smutku, ale też i radości.

Podczas spotkania autorskiego, które zorganizowano w sali tanecznej MDK w Radomsku, autorka opowiadała o kulisach powstawania książki. Pisarka zdradziła również, że szykuje się czwarta, ostatnia powieść z cyklu “Czego nie wiesz o aniołach”, która ma się ukazać w przyszłym roku.

Zaułek Spełnionych Marzeń to trzeci tom powieść z cyklu “Czego nie wiesz o Aniołach”. Na czytelników czeka tym razem męski bohater i jego mroczna przeszłość, zło i dobro zmieszane w tyglu jego ambitnego serca. Podążmy za nim pełnymi smaków i szemranych interesów ulicami Warszawy aż w zakamarki Częstochowy, gdzie zakłada restaurację o niepowtarzalnej nazwie niosącej nadzieję na dobro, które spotkać może każdego, kto do niej zajrzy. Czy Szymonowi uda się pokonać demony przeszłości i odzyskać utraconą miłość ukochanej kobiety? Jak wiele zniesie jego żona i czy będzie w stanie przebaczyć mu zło, jakiego przez niego doświadczyła?

Wyobraźcie sobie miejsce, w którym spełniają się marzenia, gdzie każdy czuje się szczęśliwy. To tam zagościł Anioł do zadań specjalnych, aby otulić skrzydłami miłości bohatera powieści. Co kryje się za samotnością właściciela „Zaułka Spełnionych Marzeń”? Jaka tajemnica spowija jego serce? Czy Anioł doprowadzi do szczęśliwego zakończenia? Nie wszystko jest takie, jakim się wydaje.

Portal Puls Radomska został patronem medialnym książki.Czytaj też: XIII Spotkania Chóralne 2022 w Radomsku

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD