Z ŻYCIA SZKOŁYZSE

PRZEDSIĘBIORCZY „EKONOMIK”

Już po raz szósty Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku został wyróżniony podczas Dnia Przedsiębiorczości. Tym samym znalazł się wśród 21 najaktywniejszych szkół z całej Polski. Tegoroczna 15. edycja wydarzenia,  której honorowym patronatem był Prezydenta RP Andrzej Duda odbyła się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Podczas uroczystej gali zostały nagrodzone najaktywniejsze szkoły, firmy i instytucje, a także najaktywniejsi szkolni koordynatorzy Dnia Przedsiębiorczości oraz uczniowie wyróżnieni w konkursie „Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe”.

Warto podkreślić, że „Ekonomik” został wyróżniony już po raz szósty i znalazł się wśród 21 najaktywniejszych szkół z całej Polski. Dodatkowym sukcesem okazało się wyróżnienie dla pani Sylwii Gnoińskiej, która zdobyła tytuł najaktywniejszego koordynatora Dnia Przedsiębiorczości 2018 roku.

Xxx

„Ekonomik” w projekcie uczestnicy od samego początku, czyli od 15 lat.  W 2018 roku w Dniu Przedsiębiorczości uczestniczyło ponad 26 tysięcy uczniów z 668 szkół oraz 26 tysięcy wolontariuszy z ponad 12 tysięcy firm i instytucji.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close